Hoolduskoristuse teenus – meelerahu sinu firmale

Regulaarne hoolduskoristus tagab eluruumide meeldiva ja värske väljanägemise. Lisaks puhtusele tagavad professionaalselt hooldatud ruumid ettevõttele meeldiva üldmulje ja aitavad luua ohutu  ning tervisliku töökeskkonna. Hoolduskoristus ehk regulaarkoristus võimaldab kliendil  loobuda tülikatest puhastus- ja koristusprobleemidest. Teie firma saab pühenduda oma põhitegevusele ning ei ole vaja pidada palgal koristajaid ning lahendada probleeme nagu koristus- tarvikute hankimine, koristaja haigestumine või puhkus jne.

Hoolduskoristus on teenindusliik, mis tagab selle, et puhastusfirma hoolitseb Teie äripinna puhtuse ja korra eest täpselt kokkulepitud aegadel ja sellises mahus nagu teie soovite. Koristaja ülesanne on igapäevaselt koristatavates ruumides kindlatel kellaaegadel kokkulepitud tööde teostamine. Hoolduskoristude paketti kuuluvad reeglina järgmised teenused:

  • põrandate niiske- ja kuivpuhastus
  • tolmu võtmine avatud tasapindadelt ja puhastus kõrguseni kuni 1,80m (ilma redelt kasutamata)
  • pindade puhastamine tolmuimejaga
  • prügikorvide tühjendamine paberiprahist ja muudest jäätmetest
  • tualett- ja dšhiruumide puhastamine ning desinfitseerimine
  • vajadusel hügieenitarvete ostmine ning lisamine

Igapäevast hoolduskoristustööd tehakse reeglina väljaspool kliendi tööaega, kas siis hommikusel või õhtusel ajal. Samas on vajadusel võimalik tellida ka koristaja sellisel juhul, kui on tekkinud ootamatu mustus näiteks kaupluse põrandal, hotelli klaaspindadel või kontori kööginurgas. Ka sellisel juhul ei pea te enda firma töölesandeid pooleli jätma,  vaid saate loota professionaalse koristaja abile. Igapäevane hoolduskoristus on veel eriti efektiivne, kui lisada tavateenustele  regulaarselt ka eripuhastustööd. Selleks on võimalik tellida näiteks akende pesu, erinevate põrandakatete süvapesu ja kaitseainetega katmist, suurpuhastustöid. Igapäevane hoolduskoristus võib sisaldada ka lillede hooldust, erinevate tekstiilmaterjalide pesemist, hügieenitarvikute (tualettpaber jms) tellimist ja paigaldust, porivaipade vahetust jne.

Lisaks igapäevasele hoolduskoristusele on võimalik tellida ka näiteks valvekoristus, mis sobib eelkõige sellistele asutustele, mis peavad tegelema igapäevaselt suure klientide hulgaga. Valvekoristusteenus on mõeldud intensiivselt kasutatavate ruumide, nt hotellide, riigiasutuste, kaubanduskeskuste jne korrashoiuks. Valvekoristaja töötab objektil aegadel, mil toimub igapäevane tegevus ning koristab koheselt ja kiiresti tekkinud mustuse. Nii saab Teie asutus tagada meeldiva ja puhta vastuvõtu oma klientidele igal ajal.

Kui aga teie firmale kuulub mitte ainult kontoriruum suures ärimajas, vaid omaette ehitis, siis võib juhtuda, et vajate ka väliskoristuse teenust. Välikoristusteenuse eesmärk on maja välisterritooriumi puhastamine tolmust ja prahist, muru niitmine suvel, talvel territooriumi lumest puhtana hoidmine ja vajadusel libedustõrje teostamine. Ka sellist teenust on võimalik sisse osta paljudelt koristusfirmadelt.

Väliskoristuse hulka kuululb näiteks mehaniseeritud koristus, kus vastavate seadmete abil hoitakse teed, tänavad ja platsid suvel liivast ja tolmust ning talvel lumest puhtad.

Lisaks sellele võib telida ka traditsioonilise kojameheteenuse, kus kojamees vastutab väliterritooriumi aastaringselt puhtana hoidmise eest. Tema kohustuste hulka kuulub lehtede koristamine, muru niitmine ja hooldamine, riigilipu heiskamine, prügiveo korraldamine, jääpurikate ning libeduse tõrje.