Miks on uus operatsioonisüsteem Windows 10 parem varasemast?

Hiljuti valmis windowsi uus operatsioonisüsteem Windows 10. Venemaal kostavad hüüded, et tegu on spiooniprogrammiga, vandenõuteoreetikud arendavad teooriaid, et numbrikombinatsiooni taga võivad olla tulnukad, kuid siiski windows on lihtsalt muutmas suunda, liikudest tootest teenuseks.

Miks on Windows 10 parem kui varasemad versioonid? Uurime spetsialistilt, miks peaks selle paigaldama?

See ühendab endas paremad ja enamkasutatavad kogemused Windows 7-st ja 8.1-st. Windows 10 on uus, kuid selles on palju kasutajate jaoks tuttavat, näiteks Start-menüü, mis on pakkunud head kogemust nii töölaua kui ka puutetundliku seadme kasutajale.

Continuum – võimaldab automaatselt vahetada kasutajaliidest töölaua ja puutetundliku vahel – lisab erakordselt mugava võimaluse tänaste 2-1 seadmete ja tahvlite kasutajatele.

Windows 10-et võib täna nimetada kõige turvalisemaks Windowsiks. Seda on lihtne kasutada, see on töökindel ning teeb argipäeva arvutikasutamise elamuse paremaks. Eriti rõhutaks siinkohal turvalisust.

Windows 10 on loodud ajastule, kus küberkuritegevuse ohud on kardinaalselt muutunud ning see suudab oluliselt paremini kasutajat ning tema andmeid kaitsta.

Alates eelmise aasta suvest on võimalik kõigil kasutajatel üle minna Windows 10-le TASUTA ja kui kord on juba üle mindud, siis kuni selle seadme elutsükli lõpuni on ka kõik Windowsi uuendused kasutajale tasuta kättesaadavad.

See on TASUTA Kus siin konks on ?

Windows 10 on suur samm personaalse kasutuskogemuse poole. Ajastud muutuvad ja Windows koos sellega.

Kasutaja ei pea oma aega pühendama operatsioonisüsteemi uuendamistele ja seadmete häälestamisele. Kasutuskogemused peavad olema mobiilsed, mitte ainult sülearvuti mida kasutatakse. Tehnoloogia peaks olema tagaplaanil ning rakendused, teenused ja kasutaja jaoks oluline sisu võimeline liikuma seadmete vahel, lihtsalt ja märkamatult.

Tänu uuele Windows 10-le jõuavad tavakasutajad kiirelt tänapäevasele turvalisele platvormile, mis pakub kõiki neid kogemusi. Windows 10 on rohkem kui lihtsalt ühekordne uuendus. Minnes sellele täna üle, saab kasutaja ka tulevased uuendused tasuta. Seega kasutaja ainult võidab, saades täiustatud kasutuskogemusi, uut funktsionaalsust ning kasutades alati viimast versiooni. See pole enam toode, vaid teenus

Mida peaks teadma enne operatsioonisüsteemi uuendamist?

Windows 10 on loodud töötama Windows 7 ja Windows 8/8.1 seadmetel. Sellisel juhul seade töötab ja ühildub Windows 10-ga.

Kui uuendada, siis Windows tuvastab ise ära kas süsteemi uuendus on võimalik või ei toeta vana tark- või riistvara uue Windows 10-ne installimist. Igaljuhul kui see peaks juhtuma, et tarkvara või riistvaral on mingi tõrge, siis peaks seadme viima ekspertide juurde kes uue tarkvaraga abiks oleks.

Uuenduse läbiviimiseks tuleb kasutajal varuda veidi aega. Laias laastus võtab tarkvara paigaldus aega tund aega, vanematel arvutitel võib see aeg pikemaks minna kuid uutel ja võimekatel seadmetel võib see ka poole tunniga õnnestuda.